FAQ.

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi, skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy.

3000 m2
powierzchni magazynowej

10 lat
doświadczenia w branży

ponad 50
zadowolonych klientów

Zadzwoń do nas

+48 666 215 666

Napisz do nas

kontakt@magpack.pl

Nasza lokalizacja

Wrocław, Atramentowa 5

NIE, nie stwarzamy barier ilościowych. Przygotujemy ofertę również dla małych i nowych firm.

NIE, Klient płaci tylko za zrealizowane zamówienia. Jeżeli nie będzie wysyłek, pobierzemy wyłącznie opłatę za przechowanie towaru.

TAK, posiadamy wydzieloną część spożywczą magazynu o temperaturze kontrolowanej oraz wymagane pozwolenia.

 TAK, zawsze ubezpieczamy towar od utraty, zniszczenia i innych szkód. Ponadto magazyny i tereny przyległe wyposażone są w monitoring video, a cały obszar jest ogrodzony i chroniony.

Integrujemy się z większością krajowych i europejskich marketplace oraz sklepów e-commerce, zawsze warto zapytać o szczegóły.

Rozliczenie dotyczy przyjęcia towaru, magazynowania, wysyłek wraz z kosztami kurierskimi, opakowań oraz pozostałych prac, jakie ustalimy w zakresie Państwa obsługi. Rozliczenie następuje w cyklu miesięcznym, a opłata dotyczy zawsze pełnego cyklu. Nie pobieramy opłat z góry, ani opłat ryczałtowych czy abonamentowych.

Realizujemy wysyłki paczkowe, paletowe, wielopaletowe, całopojazdowe i w doładunkach. Mamy umowy z wieloma firmami kurierskimi oraz własny Dział Spedycji. Wybieramy optymalną metodę transportu dla obsługiwanego towaru.

TAK, zaprojektujemy opakowanie pod kątem zawartości, gabarytów, masy oraz podatności na uszkodzenia. Dobierzemy odpowiedni rodzaj opakowania, jego zamknięcia i gramatury tektury. Mamy możliwość personalizacji i brandowania opakowań. Dobierzemy również właściwy wypełniacz.

Akceptujemy towar dopuszczony przez polskie prawo. W przypadku towaru podlegającego dodatkowym regulacjom, zweryfikujemy możliwość jego obsługi.

Towar, zależnie od specyfiki, może być przechowywany na regałach paletowych wysokiego składowania, w blokach lub na regałach półkowych, gdzie składujemy głównie kartony oraz drobnicę.

TAK, umieścimy instrukcje, karty gwarancyjne, ulotki lub gadżety marketingowe. Możemy etykietować towar, umieszczać kody kreskowe i inne informacje. Możemy drukować je we własnym zakresie.

Po integracji z naszym oprogramowaniem, informacje wymieniane są automatycznie. Pobieramy zamówienia i wysyłamy raporty o stanie realizacji zamówień do nabywców.

TAK, przy każdym zwrocie dokonujemy oceny według ustalonych kryteriów. Odsyłamy protokół zwrotu z opisem oraz dokumentację fotograficzną, niezbędną w procesie podejmowania decyzji o zwrocie środków i rozpatrzeniu reklamacji.

Realizujemy wysyłki paczkowe, paletowe, wielopaletowe, całopojazdowe i w doładunkach. Mamy umowy z wieloma firmami kurierskimi oraz własny Dział Spedycji. Wybieramy optymalną metodę transportu dla obsługiwanego towaru.