Kontakt

Lokalizacja

Informacje kontaktowe:

Siedziba firmy:

Eco Service Sp. z o.o.

ul. Atramentowa 5,
55-049 Bielany Wrocławskie
Polska

Napisz do nas

Napisz do nas

Lokalizacja

Informacje kontaktowe:
Siedziba firmy:

Eco Service Sp. z o.o.

ul. Atramentowa 5,
55-049 Bielany Wrocławskie
Polska

FAQ - Transport paneli fotowoltaicznych

TAK, kierowca zawsze zabezpiecza je na czas transportu, ponadto bierzemy odpowiedzialność za przewożony towar, jest on ubezpieczony.

Tak, zawsze kierowca jest 30 minut przed ustaloną godziną oczekując na odbiorcę. Unikamy  opóźnień które mogą być spowodowane przez ewentualne zdarzenia drogowe, korki, dlatego staramy się być przed czasem.

Tak, możemy dostarczyć panele w sobotę na dowolną godzinę.

Tak, realizujemy transport międzynarodowy.

Transport dedykowany rozładowujemy o konkretnej godzinie, mamy numer telefonu do kierowcy, możemy na bieżąco monitować jego przebieg, mam tylko jeden załadunek i rozładunek w transporcie dedykowanym. Dla odróżnienia transport paletowy kurierski to załadunek, przeładunek, rozładunek i kolejny załadunek w dostawie do odbiorcy w przedziale godzin 07:00 – 15:00, beż możliwości ustalenia konkretnej godziny.

FAQ - Przechowywanie paneli fotowoltaicznych

Panele w pełnych fabrycznych paletach magazynujemy na regałach wysokiego składowania, blokach z uwzględnieniem piętrowania palet jeżeli producent dopuszcza taką możliwość lub pionowo w specjalnych sekcjach jeżeli panele są już wyjęte z oryginalnych opakowań.

Tak, posiadamy ubezpieczenie od uszkodzenia, kradzieży i wszystkich ewentualnych szkód.

Niezbędna jest awizacja ze wskazaniem daty wydania, rodzaju paneli oraz ich ilości. Dodatkowo warto zaznaczyć czy mamy dostarczyć towar pod wskazane miejsce wraz z datą, godziną i danymi kontaktowymi odbiorcy.

Tak, rozładujemy taki kontener, sprawdzimy stan ilościowy oraz ewentualne uszkodzenia i umieścimy towar w obszarze składowania.

Panele umieszczamy na paletach dopasowanych do wielkości paneli, zabezpieczamy pasami, oraz folią stretch. Panele przewozimy w orientacji pionowej.

All Rights Reserved © 2021 Eco Service Sp. z o.o. | Magpack