Usługi fulfillmentu dla Twojego sklepu internetowego

Ty skupiasz się na prowadzeniu biznesu, my zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie logistyczne na rynku polskim i międzynarodowym.

1. Przyjęcie na magazyn

Dostarczamy Twój towar na nasz magazyn z każdego miejsca na świecie. Elastyczne podejście do każdego rodzaju asortymentu.

2. Integracja ze sklepem

Od tej pory zamówienia z Twojego e-sklepu lub marketplaces automatycznie trafiają do naszego systemu.

3. Realizacja zamówień

Pakujemy i przygotowujemy wysyłki według Twoich wszelkich wytycznych. Wyślemy paczke w dniu zakupu do godziny 20:00 od pon do pt.

Dlaczego Magpack to idealne rozwiązanie dla Twojej działalności eCommerce?

Co zyskujesz z Magpack Fulfillment?

Gotowe rozwiązania

Zajmiemy się logistyką i obsługą Twoich zamówień. Ty zyskasz czas na rozwój swojego biznesu na na rynku polskim i zagranicznym.

Elastyczne podejście

Przy zmiennych wielkościach sprzedaży, koszt jest zawsze proporcjonalny do wykonanej pracy. Unikasz stytuacji gdzie nie możesz się pomieścić w magazynie, lub masz dużo wolnego miejsca.

Redukcja ryzyka

Z ewentualnymi awariami sprzętu, nieobecnościami pracowników, ograniczoną przestrzenią, jaką przeznaczyć można na magazynowanie towarów.

Przejrzystość kosztów

Płacisz tylko za realnie wykonane czynności- za towar który znajduje się w magazynie i jego przyjęcie- za paczki które przygotowaliśmy i wysłaliśmy – za obsługę dokumentacji

Brak minimum logistycznego

Obsługujemy mniejsze i większe sklepy na rynku Polskim i zagranicznym. Pomożemy Ci w założeniu Twojego pierwszego sklepu internetowego

Gwarancja bezpieczeństwa

Każdy produkt przyjmowany na magazyn jest objęty ubezpieczeniem od kradzieży i zdarzeń losowych.

Skorzystaj z naszego kalkulatora i porównaj stawki za wysyłkę paczek w całej Europie.

Prowadzenie własnego magazynu i samodzielna realizacja zamówień jest kosztowna i skomplikowana. Magpack Fulfillment jest doskonałym rozwiązaniem dla sklepów internetowych i marketplaces, bez względu na to, jak długo działają już na rynku i jak wiele zamówień dziennie otrzymują.

ilość paczek miesięcznie:
55
Średnia waga paczek:
55

Twoja osobista wycena:

1249zł netto / miesięcznie

*Realizujemy również dodatkowe czynności związane z etykietowaniem, brandowaniem, pakowaniem ozdobnym, insertowaniem, oraz inne uzgodnione z klientem.

*Przedstawiona wycena ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Najczęściej zadawane pytania

Realizujemy wysyłki paczkowe, paletowe, wielopaletowe, całopojazdowe i w doładunkach. Mamy umowy z wieloma firmami kurierskimi oraz własny Dział Spedycji. Wybieramy optymalną metodę transportu dla obsługiwanego towaru.

Integrujemy się z większością krajowych i europejskich marketplace oraz sklepów e-commerce, zawsze warto zapytać o szczegóły.

TAK, zaprojektujemy opakowanie pod kątem zawartości, gabarytów, masy oraz podatności na uszkodzenia. Dobierzemy odpowiedni rodzaj opakowania, jego zamknięcia i gramatury tektury. Mamy możliwość personalizacji i brandowania opakowań. Dobierzemy również właściwy wypełniacz.

TAK, umieścimy instrukcje, karty gwarancyjne, ulotki lub gadżety marketingowe. Możemy etykietować towar, umieszczać kody kreskowe i inne informacje. Możemy drukować je we własnym zakresie.

Tak, zawsze ubezpieczamy towar od utraty, zniszczenia i innych szkód. Ponadto magazyny i tereny przyległe wyposażone są w monitoring video, a cały obszar jest ogrodzony i chroniony.

TAK, przy każdym zwrocie dokonujemy oceny według ustalonych kryteriów. Odsyłamy protokół zwrotu z opisem oraz dokumentację fotograficzną, niezbędną w procesie podejmowania decyzji o zwrocie środków i rozpatrzeniu reklamacji.

Towar, zależnie od specyfiki, może być przechowywany na regałach paletowych wysokiego składowania, w blokach lub na regałach półkowych, gdzie składujemy głównie kartony oraz drobnicę.

Więcej informacji:

Opinie naszych klientów

Poczytaj naszego bloga

+48 666 215 666

kontakt@magpack.pl

All Rights Reserved © 2021 Eco Service Sp. z o.o. | Magpack
Siedziba firmy

Eco Service Sp. z o.o.
ul. Atramentowa 5
55-040 Bielany Wrocławskie