Jak działamy?.

Przenieś swój biznes na wyższy poziom.
Zoptymalizuj procesy logistyczne i zmaksymalizuj swoje przychody.

· Pakowanie i wysyłka

· Magazynowanie towaru

· Integracja systemowa

· Zwroty i reklamacje

· Usługi dodatkowe

· Dostawa i transport

Zadzwoń do nas

+48 666 215 666

Napisz do nas

kontakt@magpack.pl

Nasza lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Atramentowa 5

Natychmiastowe rozwiązania dla nieoczekiwanych okoliczności.

Wiele firm boryka się z nieprzewidzianymi sytuacjami, w których przechowywanie lub dostarczenie towaru na czas staję się problemem. Rozumiemy znaczenie właściwego planowania i terminowej dostawy niezależnie od niuansów, które mogą się pojawić.

Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz specjalistyczny zespół przygotuje dla Ciebie wycenę kompleksowych usług w ciągu 24 godzin.

Nasze zespoły pracują każdego dnia, aby zająć się pełną obsługą logistyczną Twojej firmy w sektorze
e-commerce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferowane przez nas usługi są najwyżej jakości.

Płacisz tylko za realnie wykonane czynności- za towar który znajduje się w magazynie i jego przyjęcie- za paczki które przygotowaliśmy i wysłaliśmy – za obsługę dokumentacji

Fluktuacji kadry, szkoleń bhp, badań wstępnych, badania UDT infrastruktury, wynajmu powierzchni, mediów, serwisu i przeglądów.

Przy zmiennych wielkościach sprzedaży, koszt jest zawsze proporcjonalny do wykonanej pracy. Unikasz stytuacji gdzie nie możesz się pomieścić w magazynie, lub masz dużo wolnego miejsca.

Awarie sprzętu, absencje pracowników (urlopy, chorobowe, rotacja), brak miejsca składowania.

Płacisz tylko za realnie wykonane czynności- za towar który znajduje się w magazynie i jego przyjęcie- za paczki które przygotowaliśmy i wysłaliśmy – za obsługę dokumentacji

Doświadczenie i specjalistyczne podejście do klienta.

Nasi eksperci są zawsze gotowi zapewnić kompetentne konsultacje i pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania w Twojej szczególnej sytuacji. Skupiamy się na opcjach, oceniając najlepsze kombinacje cen i informując Cię na bieżąco. Pomagamy Twojej firmie utrzymać zaufanie klientów i budować silne partnerstwo biznesowe, które będzie trwać długo po dostarczeniu ładunku.

Shopping online concept - Parcel or Paper cartons with a shopping cart logo in a trolley on a laptop keyboard. Shopping service on The online web. with payment by credit card and offers home delivery.

Logistyka dla e-commerce

  • dostawa i transport
  • pakowanie i wysyłka
  • magazynowanie towaru
  • integracja systemowa
  • zwroty i reklamacje

Usługi dodatkowe

  • etykietowanie i kompletacja
  • dołączanie ulotek i dokumentów
  • zakup opakowań
  • sesje zdjęciowe produktu
  • marketing sieciowy

Opinie.

Współpraca z Magpack od samego początku układa się znakomicie. Bardzo szybki kontakt mailowy w każdej sprawie, zdrowa elastyczność przy ustalaniu warunków umowy.
Aleksander Wojadzis
Współpraca z Magpack dała mi większą swobodę w biznesie. Pozbyłem się pracy operacyjnej i zyskałem czas na rozwijanie sprzedaży i podbijanie nowych rynków.
Miłosz Protyński