Nasz magazyn został przystosowany do przechowywania paneli fotowoltaicznych różnych mocy. Państwa panele magazynujemy w specjalnie zaprojektowanych regałach, gwarantujących bezpieczeństwo i łatwy dostęp do elementów.
Nasz magazyn został przystosowany do przechowywania paneli fotowoltaicznych różnych mocy.
Panele w pełnych fabrycznych paletach magazynujemy na regałach wysokiego składowania, blokach z uwzględnieniem piętrowania palet jeżeli producent dopuszcza taką możliwość lub pionowo w specjalnych sekcjach jeżeli panele są już wyjęte z oryginalnych opakowań.
Tak, posiadamy ubezpieczenie od uszkodzenia, kradzieży i wszystkich ewentualnych szkód.
Niezbędna jest awizacja ze wskazaniem daty wydania, rodzaju paneli oraz ich ilości. Dodatkowo warto zaznaczyć czy mamy dostarczyć towar pod wskazane miejsce wraz z datą, godziną i danymi kontaktowymi odbiorcy.
Tak, rozładujemy taki kontener, sprawdzimy stan ilościowy oraz ewentualne uszkodzenia i umieścimy towar w obszarze składowania.
Panele umieszczamy na paletach dopasowanych do wielkości paneli, zabezpieczamy pasami, oraz folią stretch. Panele przewozimy w orientacji pionowej.