Przechowaj panele fotowoltaiczne w naszym magazynie

Nasz magazyn został przystosowany do przechowywania paneli fotowoltaicznych różnych mocy. Państwa panele magazynujemy w specjalnie zaprojektowanych regałach, gwarantujących bezpieczeństwo i łatwy dostęp do elementów.

Przechowuj panele fotowoltaiczne w naszym magazynie

Nasz magazyn został przystosowany do przechowywania paneli fotowoltaicznych różnych mocy. 

Najczęściej zadawane pytania

Panele w pełnych fabrycznych paletach magazynujemy na regałach wysokiego składowania, blokach z uwzględnieniem piętrowania palet jeżeli producent dopuszcza taką możliwość lub pionowo w specjalnych sekcjach jeżeli panele są już wyjęte z oryginalnych opakowań.

Tak, posiadamy ubezpieczenie od uszkodzenia, kradzieży i wszystkich ewentualnych szkód.

Niezbędna jest awizacja ze wskazaniem daty wydania, rodzaju paneli oraz ich ilości. Dodatkowo warto zaznaczyć czy mamy dostarczyć towar pod wskazane miejsce wraz z datą, godziną i danymi kontaktowymi odbiorcy.

Tak, rozładujemy taki kontener, sprawdzimy stan ilościowy oraz ewentualne uszkodzenia i umieścimy towar w obszarze składowania.

Panele umieszczamy na paletach dopasowanych do wielkości paneli, zabezpieczamy pasami, oraz folią stretch. Panele przewozimy w orientacji pionowej.

Potrzebujesz transportu paneli fotowoltaicznych?

Posiadamy doświadczenie w transporcie paneli fotowoltaicznych i wszystkich niezbędnych urządzeń do montażu. Dostarczymy panele na konkretną godzinę, datę i miejsce, a transport organizujemy w ciągu 24h.
Szukasz magazynu do przechowywania paneli fotowoltaicznych?
Dostarczymy panele na konkretną godzinę, datę i miejsce, a transport organizujemy w ciągu 24h.
All Rights Reserved © 2021 Eco Service Sp. z o.o. | Magpack