O nas.

Ty skupiasz się na prowadzeniu biznesu.
My zapewnimy Ci pełną obsługę logistyczną.

3000 m2
powierzchni magazynowej

10 lat
doświadczenia w branży

ponad 50
zadowolonych klientów

Zadzwoń do nas

+48 666 215 666

Napisz do nas

kontakt@magpack.pl

Nasza lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Atramentowa 5

Co nas wyróżnia.

  • Wysyłanie paczek do godz. 20.00. Twoi klienci otrzymają towar kolejnego dnia po zakupie
  • Brak minimum logistycznego, doradzamy nowym firmom jak założyć ich pierwszy e-sklep.
  • Integracja systemowa umożliwiająca bezobsługową wymianę danych ze sklepem.
  • Elastyczne i kompleksowe podejście do każdego rodzaju asortymentu.

Obsługa logistyczna dla
e-commerce.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele wyzwań niesie za sobą działalność w branży e-commerce. Dzięki nawiązaniu współpracy z nami, zoptymalizujesz koszty magazynowania i wysyłania produktów oraz zyskasz czas na rozwój swojego biznesu w internecie.

logistyczna2

Sprzedawaj w internecie.

Przygotujemy Twoje wysyłki dla e-sklepów oraz największych platform e-handlu, takich jak amazon, allegro czy ebay. Dostarczymy opakowania i wypełniacze. Zaprojektujemy bezpieczny i estetyczny sposób pakowania.

Pomożemy Ci w założeniu Twojego pierwszego e-sklepu lub strony internetowej. Doradzimy w kwestii marketingu sieciowego Twojego produktu oraz optymalizacji kosztów.

Składowanie towaru.

Dysponujemy magazynem we Wrocławiu, o powierzchni  3000 m².  Jest ogrzewany, panuje w nim niska, ściśle kontrolowana wilgotność. Posadzka magazynu jest niepyląca. Dzięki temu wszystkie przechowywane towary są bezpieczne i chronione przed uszkodzeniem. 

Każdy produkt przyjmowany na magazyn jest objęty ubezpieczeniem od kradzieży i zdarzeń losowych.

Zależnie od potrzeb towary mogą być umieszczone w różnych strefach:

Strefach regałowych

Strefach półkowych

Strefach niskiego składu

Jeśli produkty dostarczone do magazynu nie są umieszczone na paletach lub nie są oznakowane, usługi logistyczne dla sklepów internetowych, które oferujemy, mogą obejmować również ułożenie towaru na odpowiednich nośnikach, zabezpieczenie go oraz etykietowanie.

Co oferujemy.

Outsourcing logistyki warto powierzyć w ręce specjalistów w tej dziedzinie. Nasza firma dzięki latom pracy na rynku logistyki kontraktowej zdobyła doświadczenie dotyczące sprawnego i bezpiecznego rozładowania każdej dostawy oraz przyjmowania ze zwracaniem uwagi na każdy element tego procesu. Przyjmowany towar poddajemy kontroli jakościowej i ilościowej, dokumentując na bieżąco wszelkie rozbieżności. Dokonujemy także ewentualnej weryfikacji zgodności dostawy wraz z podanymi wytycznymi jakościowymi i wizualnymi.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalizacja, która zaowocowała wieloletnią współpracą z producentami opakowań, etykiet i innych materiałów pakunkowych. Pozwala nam to na dostarczenie naszym klientom produktów obrandowanych, tak jakby były one dostarczane bezpośrednio z danej firmy. Zapewniamy bowiem dostarczenie klientom do naszego magazynu kartonów, taśmy pakunkowej oraz ulotek z odpowiednim logotypem firmy, w które jesteśmy w stanie zapakować towar przed jego wydaniem.

Pracując na rynku logistyki kontraktowej od 25 lat, doskonalimy nasze umiejętności w zakresie pickingu oraz kompletacji zamówień krajowych oraz międzynarodowych. Doświadczenie naszych pracowników, a także nowoczesne narzędzia, z którymi pracujemy, jak narzędzia WMS i skanery kodów kreskowych pozwalają na zrealizowanie wszystkich zadań, jakie stawia przed nami logistyka kontraktowa, jak precyzyjne przygotowanie towaru do wysyłki oraz wysłanie go niezależnie od miejsca przeznaczenia. Towary mogą być wysłane zgodnie z zamówieniem klienta w obrandowanych opakowaniach z logotypem firmy.

Outsourcing logistyki to także obowiązki związane z reklamacjami i zwrotami towaru, które są stałym, choć trudnym elementem każdego handlu e-commerce. Jesteśmy w stanie zaoferować przewiezienie, rozpatrzenie oraz raportowanie każdego takiego zdarzenia. Towar zwrócony poddawany jest weryfikacji pozwalającej na ponowne oddanie go do stanu magazynowego w jak najkrótszym czasie. W przypadku reklamacji spowodowanej uszkodzeniem towaru w transporcie, wszystkie obowiązki związane ze zwrotem i reklamacją przyjmujemy na siebie, ograniczając udział naszych klientów w tym procesie do niezbędnego minimum.

Skala naszego działania nie ma sobie równych! Kontrakty z operatorami logistycznymi w Polsce i na świecie, dostarczamy towar naszych klientów w niemal każde miejsce w wyjątkowo atrakcyjnych cenach frachtu. Zapewniamy także możliwość skrócenia czasu dostawy produktów, dzięki dyspozycji jak najpóźniejszych godzin ich odbioru przez kuriera w danym regionie. Krajowa dostawa NEXT-DAY może więc być zrealizowana nawet dla zamówień złożonych do godziny 18.00, w zależności od ich wielkości oraz poziomu zaawansowania zlecenia. Współpraca z największymi firmami kurierskimi oraz spedycyjnymi pozwala nam na ofertę dostawy SAMEDAY oraz NEXT-DAY do zróżnicowanych punktów odbioru osobistego, jak m.in. paczkomaty.

Opinie.

Współpraca z Magpack od samego początku układa się znakomicie. Bardzo szybki kontakt mailowy w każdej sprawie, zdrowa elastyczność przy ustalaniu warunków umowy.
Aleksander Wojadzis
Współpraca z Magpack dała mi większą swobodę w biznesie. Pozbyłem się pracy operacyjnej i zyskałem czas na rozwijanie sprzedaży i podbijanie nowych rynków.
Miłosz Protyński